Телевизор, LG 43QNED80A3A, 43" 4K QNED HDR Smart TV, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, a7 AI Processor, HDR10 / HLG, webOS 25 ThinQ, VRR / ALLM / HGiG, 4K Upscaling, WiFi 5, Voice Controll, Bluetooth 5.1, AirPlay 2, LAN, CI, HDMI, SPDIF, Google Cast, 2 pole Stand
CreditCredit
Мощният процесор на LG увеличава резолюцията до качеството на оригиналното съдържание.
Насладете се на 4K Super Upscaling с подобрена резолюция, яркост и чиста картина.
Въз основа на избраните от вас опции телевизорът създава персонализирана картина специално за вас.
Разполагате със собствен AI Chatbot, който активно отговаря на вашите въпроси и ви помага.
Възползвайте се от предимствата на най-новите функции и софтуер с годишни актуализации.
Прецизната корекция на тона подобрява яснотата на звука за изключително аудио изживяване.
Удобно управлявайте настройките на саундбара от телевизора.
Размер на екрана, inch43" (109.22 cm)
Резолюция3840x2160
Smart функцияwebOS 25 ThinQ
Честота, Hz60Hz
ТунерDVB-T2/C/S2
Аудио20W, 2.0 ch, Clear Voice Pro, AI Sound a7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix), AI Acoustic, TuningLG Sound Sync, Sound Sharing Mode, Bluetooth Surround Ready (2-way playback), WOW Orchestra
BluetoothBluetooth
Енергиен класG
Консумация, kWh/1000h54 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm96.8 x 25.7 x 63.3 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm200 x 200 mm
Другиa7 AI Processor
Безжична мрежаДа
Консумация, kWh/1000h54
Енергиен класG
ПодкатегорияТелевизори 43"
ЦвятBlack
Приложениеза дома
Тегло9.30кг
Честота на опресняване (Hz)60
HDMI портове (count)3
BluetoothДа
USB портове (count)2
VESA монтаж200x200
Тегло9.30кг
LG 43QNED80A3A 43" 4K QNED HDR Smart телевизор
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екрана43"